Działalność produkcyjna

Piekarnia nr 7 to piekarnia z tradycjami, w której codziennie, od 1969 roku pieczemy zdrowe i smaczne pieczywo.

SPOŁEM Radom Sp. z o.o. prowadzi działalność piekarniczą w zakładzie produkcyjnym przy ulicy 11 Listopada 87. Piekarnia wyposażona jest w nowoczesne maszyny i urządzenia,  a produkcja pieczywa realizowana na bazie własnych tradycyjnych receptur. Pieczywo wypiekane jest ze starannie dobranych surowców wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców. Nie stosujemy sztucznych konserwantów. Podstawą pieczywa chlebowego jest naturalny zakwas, który tworzymy sami. Dzięki zastosowanej technologii produkcji otrzymujemy pieczywo charakteryzujące się bogatym składem odżywczym, apetycznym smakiem i przyjemnym zapachem. Cały proces produkcyjny jest skrupulatnie kontrolowany na wszystkich etapach od surowców poczynając, a kończąc na wyrobie gotowym.

Stawiamy sobie za cel zaspokojenie potrzeb naszych obecnych i potencjalnych Konsumentów. Oferujemy  bardzo  szeroki  asortyment, na który składa się pieczywo zwykłe i specjalistyczne, pieczywo pszenne drobne, pieczywo półcukiernicze oraz wyroby ciastkarskie. Łącznie wypiekamy około 90 pozycji różnego rodzaju wyrobów. Dla przykładu produkowany w naszych piekarniach chleb graham oraz bułki grahamki posiadają bardzo cenne walory zdrowotne i zalecane są szczególnie dla osób z zaburzeniami układu trawiennego.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom Konsumentów nie poprzestajemy na produkcji tradycyjnych, sprawdzonych wyrobów, lecz stale poszerzamy ofertę o nowe produkty. Zaopatrujemy własne sklepy spożywcze oraz sprzedajemy swoje wyroby prywatnym kontrahentom.

 

 

Polecamy Państwu naszą ofertę i zapraszamy do nawiązania kontaktów handlowych

Bliższych informacji udziela:

Dział Produkcji i Handlu  – Tel. 48 363-27-20; 571 313 274

                                                    Powrót chleba Społemowskiego i bułki włoskiej
Informujemy, że od dnia 22.03.2021r. w wybranych sklepach Społem Radom Sp. z o.o. dostawa ciepłego chleba Społemowskiego i bułki włoskiej jest realizowana od poniedziałku do piątku między godziną 11 a 12.
Ciepłe pieczywo w godzinach południowych dostępne w sklepach:
– Sklep nr 2 ul. Królowej Jadwigi 1
– Sklep nr 3 ul. Żeromskiego 105a
– Sklep nr 10 ul. Limanowskiego 76b
– Sklep nr 17 ul. Struga 54
– Sklep nr 24 ul. Olsztyńska 31
– Sklep nr 54 Żak ul. Chrobrego 39
– Sklep nr 80 ul. Słowackiego 76
– Sklep nr 105 ul. Sienkiewicza 8
– Sklep nr 115 ul. Wyścigowa 20
– Sklep nr 259 Tęcza ul. Chrobrego 17